מגוון מקלחונים לאמבטיה

בין אם אתם מעדיפים מקלחונים לאמבטיה או אמבטיה, חדר הרחצה צריך להיות לא רק נוח ונעים לעין, הוא גם צריך להיות בטוח, נוח לתחזוקה ועמיד לאורך זמן. אצלנו, בשוסטר עצובי זכוכית, זכוכית היא לא רק מקצוע, היא גם אהבה ולכן כל מוצר שיוצא ממפעלנו הוא מוקפד ומותאם בדיוק מירבי לצרכים שלכם ומתוך מחשבה על כל הפרטים. החל מתקן הזכוכית וכלה בתקן של הצירים השונים, איכות המוצרים ומקצועיות העבודה.

חדר הרחצה לרוב אינו גדול ולכן צריך להיות פונקציונלי ולשמור על המשוואה הפשוטה של מקסימום עיצוב ותכנון במינימום מקום. הפתרונות שאנו מציעים כוללים מגוון רחב של אפשרויות המתאימות לכל סגנון של חדר רחצה, מרווחים או קטנים, מודרניים או קלאסיים וכולם בגימור מדוייק ובהתאם לחלל החדר.

אנו מציעים מגוון גדול של אמבטיונים, מבני זכוכית הסוגרים את האמבטיה ומונעים את הרטבת חדר הרחצה וכמובן מייתרים את השימוש בווילון ומאפשרים חלל נקי ומעוצב; פתיחות שונות בהתאם לצורך בהרכבים של קבועים ודלתות. כמו כן מגוון של מקלחונים המעוצבים לנוחות מירבית בין אם מקלחונים המשלבים דלתות וקבועים, דלתות מקפלות, סגירה קבועה או מקלחונים עם דלתות הזזה הכוללים גלגלי נירוסטה בעיצובים שונים. כמו כן, אצלנו ניתן למצוא מקלחונים פינתיים, מעוגלים או מקלחוני חזית, בשילובי זכוכית שונים בהתא לטעמכם האישי וכולם באיכות הגבוהה ביותר. המגוון הרחב של מקלחונים מאפשר התאמה לצרכים שלכם באופן מושלם.

חשוב להקפיד בבחירת המקלחון על איכות הזכוכית, איכות הצירים והחיבורים וכמובן איכות העבודה ומקצועיותה, כל אלה יחד חוברים לשנים של שימוש בטוח במקלחון עמיד ואיכותי. אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ולסייע בבחירת המקלחון שישדרג את חדר האמבטיה ובעיקר ישמש אתכם לאורך שנים על הצד הטוב ביותר.