חיפויי קיר מדהימים מזכוכית

חיפויי קיר

חיפויי קיר כמרכיב עיצובי חשוב

כשמקדישים לזה מחשבה לקירות הבית יש שטח פנים נרחב ברחבי הבית ולכן יש חשיבות רבה גם לעיצוב שלהם, לבחירת התאורה הנכונה, לצביעה, לתמונות ובשנים האחרונות גם לחיפויי קיר. הזכוכית היא מלכת חומרי הגלם כשזה מגיע לחיפויי קיר ויכולת המשחק איתה היא רבה. חיפויי קיר הוא טרנד שקיים כבר הרבה זמן ולא מפסיק להתחדש ולא סתם, חיפוי קיר אחד בלבד בתוך המרחב יכול ליצור שינוי מהותי בכל החלל ויכול להעניק בדיוק את הטאץ' הנוסף, או את האוירה הייחודית אותה אתם רוצים בבית.

חיפויי קיר מזכוכית הן ההתמחות שלנו בשוסטר עיצובי זכוכית. השימוש בזכוכית מאפשר וריאציות רבות, אם בשילוב של תמונות או דוגמאות, זכוכית צבועה, זכוכית חלבית או שקופה, או על ידי התזת חול וכמובן גם בשילוב של חומרים נוספים בהתאם למיקום וכמובן בהתאם לאפקט אותו אתם מעוניינים ליצור.

הזכוכית המשמשת היום לחיפויי קיר מחוסמת, עמידה וכמובן עומדת בתקני בטיחות מחמירים ומאפשרת שמירה על מראה חדש, תחזוקה קלה בשילוב של יופי ייחודי והענקת מימד עיצובי נוסף לחדר. חיפויי הקירות מתאימים לכל החדרים בבית, אם בסלון או בחדרי השינה והיום חיפויי הקיר הם גם הטרנד העכשווי במטבח, בעיקר בשל מגוון האפשרויות העיצוביות וקלות התחזוקה והניקיון של החיפויים.

אנשי הצוות בשוסטר עיצובי זכוכית ישמחו לשמוע מה אתם רוצים להשיג בחיפוי הקיר ובאיזו אוירה אתם מעוניינים כדי להציע לכם, מתוך הניסיון העשיר שצברנו, את הפתרון המושלם עבורכם – חיפויי הקיר שיהפוך את הקיר ממשהו ברקע ליצירת אומנות שכל כולה ייחודית לביתכם. חיפויי הקירות שלנו הם חזקים, עמידים וישמשו אתכם לאורך השנים, לכן חשוב לבחור את חיפויי הקיר שלכם, כמו גם את המבצע, בקפידה. אנחנו בשוסטר עיצובי זכוכית מאמינים שזכוכית היא אמנות בפני עצמה ומזמינים אתכם לבוא ולהתרשם.