ויטרינה זכוכית חלומית מבית שוסטר

ויטרינה

ויטרינה זכוכית

משמעות המילה ויטרינה היא חלון תצוגה, לכן הויטרינה הקלאסית היתה מאז ומתמיד עשויה זכוכית, כיון שנועדה למשוך את תשומת הלב בדרך כלל לחפצי אומנות אם בבית ואם במקומות ציבוריים. אנו בשוסטר עיצובי זכוכית, עוסקים בעיצוב עבודות זכוכית כבר שנים, ומתמחים גם בויטרינות, אם דלתות או חלונות זכוכית לבתי עסק ואם בבית בנישות מיוחדות או ביציאה לחצר.

הטכנולוגיה היום מאפשרת יצירות זכוכית מתוחכמות ומיוחדות במגוון סוגי זכוכית, אטומה, שקופה, חלבית ובשילובים עם חומרים נוספים כמו גבס, עץ או אלומיניום, בגימורים שונים ובטכניקות שונות של צביעה, תמונות והתזת חול במגוון כמעט אינסופי של עיצובים והכל בגימור מדוקדק, בתקן המחמיר ביותר וברמת בטיחות מירבית.

ויטרינה זכוכית בתוך הבית היא למעשה מערך מדפי זכוכית, לעיתים בסגירה של דלתות זכוכית או ללא, שהוא גם יפה לעין וגם פונקציונאלי, בשילוב עץ או חומרים אחרים וגם בנישות גבס המיועדות להשלמת העיצוב כמו גם לפונקציונאליות מקסימלית תוך הקפדה על אסתטיקה וסגנון עיצובי. השימוש בזכוכית מאפשר העצמת אפקט של אור, שומר על קו נקי והופך פינות לא מנוצלות לחלל מנוצל היטב ובעל אמירה עיצובית ברורה המעניקה את הגימור הנכון לכל חלל.

אנו נשמח לייעץ לכם לגבי ניצול נכון של החלל ואופן עיצובו כך שיוסיף לחזון העיצובי שלכם ויעניק לכם את הפינה או הויטרינה שרציתם בצורה המקצועית ביותר, תוך הקפדה על כל הפרטים ובהתאמה מלאה לדרישות שלכם