מראות מעוצבות - שוסטר עיצוב זכוכית

מראות מעוצבות

חשיבות מראות מעוצבות במבנה מודרני

הרומן של האנושות עם המראות הוא בן למעלה מ- 8,000 שנה וגם היום בעולם טכנולוגי, מקום המראות בחיינו לא צומצם, להפך. הן חלק מחיי היומיום שלנו והן גם חלק ממחשבה עיצובית המשלבת אומנות ופונקציונאליות. אם זה במשרד או בבית, בחדר האמבטיה, בחדרי השינה, בסלון או במעברים, המראה אינה רק פונקציונאלית אלא ביכולתה לעשות שינוי של ממש בחלל החדר באמצעות אשליה אופטית המייצרת מרחב. למראה הנכונה, במיקום הנכון ובעיצוב הנכון יש חשיבות אסתטית לאווירה הכללית של החלל.

ההתקדמות הטכנולוגית עשתה פלאות בתחום המראות ומאפשת היום ייצור מראות מעוצבות, עמידות ובטיחותיות יותר בשילוב של טכניקה חדשנית ושילוב חומרים איכותיים. אצלנו בחברת שוסטר, תוכלו להתרשם ממגוון מראות מעוצבות לכל חדר ולכל מטרה ובהתאמה מלאה לצרכים ולטעם שלכם.

בחדרי האמבטיה ובחדרי השינה המראות הן קודם כל פונקציונאליות ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בהתאמת המראה המושלמת שמתאימה לחיי היומיום שלכם וכמובן לעיצוב החדר.

אנו מציעים מגוון מראות לחדר אמבטיה – מראות בשילובים שונים כמו התזת חול או זכוכית צבועה, מותאמות לגודל הרצוי, מראות העומדות בפני עצמן ומראות כחלק מארון אמבטיה המעוצבות בדיוק מקסימלי ועל פי תקנים מחמירים במיוחד עבורכם.

קולקציית המראות לחדרי השינה שלנו מאופיינת במגוון צורות וגדלים, החל ממראה עגולה או מראה עגולה בשילוב זכוכית צבועה במספר גדלים שיוצרת אפקט עיצובי מרשים לכל חדר; דרך מראות בצורות שונות כמו מראה אובלית אם בשילובי זכוכית צבועה או מראה אובלית מרחפת; וכלה במראות קיר גדולות ומיוחדות והכל מתוך הקפדה על כל הפרטים, גדולים כקטנים.

המראות שלנו אולי לא יגידו לכם מי הכי יפה בעיר, אולם הן יהפכו כל חדר לחדר מעוצב ואת המראה לנקודת חן שכולה אהבת זכוכית ואסתטיקה שמשקפת בדיוק את המראה הנכון.